AYVALIK FİLENİN SULTANLARI BÖLGE ŞAMPİYONLUĞU İSTİYOR | Yükselen Haber Ayvalık
Son güncellenme :18.02.2017 3:04

Anasayfa > Manşet, Spor > AYVALIK FİLENİN SULTANLARI BÖLGE ŞAMPİYONLUĞU İSTİYOR

18.02.2017 Cts, 3:04

Balıkesir’de son 4 yılın şampiyonu Ayvalık Anadolu Lisesi Genç kızlar Voleybol Takımı, 22-26 Şubat tarihleri arasında Tekirdağ’da düzenlenecek bölge şampiyonasında Balıkesir’i temsil edecek. Şampiyona öncesi Kaymakam Namık Kemal NAZLI’yı ziyaret eden filenin sultanları, hedeflerinin bölge şampiyonu olmak olduğunu belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner BAHADIR, Okul Müdürü Veli TUNCAY, Voleybol çalıştıcıları  Sedat OĞUZ ile birlikte Kaymakam Namık Kemal NAZLI’yı makamında ziyaret eden İrem AKÇAY, Selcan ÖZIŞIK, Simge ÇOBANOĞLU, Ezgi ULUDAĞ, Rüveyda Kübra DOKUMACIOĞLU, Ecem ÖZBAY, Ekinsu TOPRAK, Ayşe Maral AÇKU, Sude Naz ATAN ve Simge ÖNDÜN ‘den oluşan AYAL Filenin sultanları, başarı sevinçlerini ve bölge şampiyonası öncesi heyecanlarını Kaymakam NAZLI ile paylaştı.  Genç Kızlar Voleybol Takımının A kategorisinde başarıyla mücadele ettiğini ve 46 takım arasında aldığı son birincilik ile 4 yıldır il birinciliğini başka takımlara bırakmadığını belirten Okul Müdürü Veli TUNCAY, “Körfez ve Balıkesir şampiyonu olurken maç
ların tamamını set vermeden kazanan takımımızın hedefi bölge şampiyonu olmak. İnşallah, ilçeye bölge şampiyonu olarak dönüş yaparlar” dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner BAHADIR, “Sporcularımızı tebrik ediyorum. 4 yıl üst üste şampiyon olmak önemli, gerçekçi bir çalışmaya dayalı. Bu başarının bir tesadüf olmadığının göstergesi” dedi.

Kaymakam Namık Kemal NAZLI ise “Çocuklarımızı gururla, övünçle anlatıyoruz. Başarılarda marjinal bir noktaya geldiğinizde bir takmışsınız sizi tatmin etmez”. Voleybol kızlar takımı Kaymakam  Namık Kemal NAZLI’ya  üzerinde  üst üste 4 yazılı bir tişört hediye ettiler.

 

Yüksel kalkan

 

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.