AYVALIK SPOR HABERİ | Yükselen Haber Ayvalık
Son güncellenme :21.08.2017 22:04

Anasayfa > Manşet, Spor > AYVALIK SPOR HABERİ

21.08.2017 Pts, 22:04

Ayvalıkgücü  Bld Spor Kulüp Başkanı  Güngör  SEZER,Bizleri Kırmayıp  Güzel Bir Röportaj Verdi.Önemli konulara değinen başkan SEZER ,Takıma olan ilgisizlikten çok dertli.Yükselen Haber Ayvalık Gazetesinin ve Ayvalıkgücü bld.spor sevdalısı Melih ERİŞ Sordu,başkan SEZER Cevapladı.

*Spor yazarı Melih ERİŞ: 1-Başkan Ayvalık gücünde neden ayvalık futbolcuları top oynamıyor.

Kulüp  başkanı Güngör  SEZER :Bu sene toplam 8 futbolcu kardeşimizi transfer ettik,Ayvalığın çeşitli takımların gelen oyunculardan 3 kişi tesislerden kaçtı geride kalan oyuncuların eski takim hocaları bizleri tek tek arayıp başkanım biz maf olduk en iyi oyuncularımızı aldınız bizim onlara ihtiyacımız var lütfen onları bizlere tekrar verin diye sitem ettiler. Futbolcularda kaçmak zorunda kaldı bizler Ayvalığın diğer kulüpleriyle kotu olmamız imkansızdır.

*Spor yazarı  Melih ERİŞ :2-Başkan Hazırlık maçları nasıl geçiyor.

Kulüp  başkanı Güngör SEZER :2 hazırlık maçı yaptık 2 takımında kalitesi bizim takıma göre çok iyi ben hocamıza güveniyorum bu sene kurduğumuz kadro çok iyi genç koşan ve dinamik bi kadro kurduğumuza inanıyorum 11 futbolcu transferi yaptık yapmaya da devam edebiliriz.

*Spor yazarı  Melih ERİŞ: 3-Deplasmanlara otobüs kaldırılacakmı?

Kulüp  başkanı Güngör SEZER :Ayvalık Belediyesinin talimatı üzerine otobüs kesinlikle vermiyor.

Bütçemiz belli fazla açılmamız kesinlikle olamaz bu konuda taraftara sesleniyorum .Ellerini cebine atsınlar ama 5 ama 10 tl toplayıp araba tutsunlar bizim eski ruhumuz 80 li yıllar gibi otobüs şovunu yapalım.

*Spor yazarı  Melih ERİŞ: 4-Takim için Reklam verme formalara sponsor olmak için ne yapmak gerekiyor.

Kulüp  başkanı Güngör SEZER : Ayvalık insanına sesleniyorum ayvalıkgücü ilçemizin takimi .Bu takimi üst liglerde görmek istiyorsanız lütfen elinizi cebinize atin. Saha içi Panolara reklam vermek  fiyatı 5 Bin  formalarda 10 dan başlayıp 25 Bine kadar devam ediyor.

*Spor yazarı  Melih ERİŞ: 5-Stadyumun ustu kapanması ile ilgili kim karışıyor.

Kulüp  başkanı Güngör SEZER :Bu konuda ben ne dersem  yanlış olur detaylı bilgiyi Ayvalık belediye başkanımız sayın Rahmi GENÇER İle konuşun sizlere detaylı bilgiyi vereceğinden eminim.

 

*Spor yazarı  Melih ERİŞ:6-  3.ligden nasıl düştük Bu düşmenin gerçek sebepleri neler veya kimler.

Kulüp  başkanı Güngör SEZER : Ayvalık Hüsnü UĞURAL  Stadyumunda seyirci baskısı  kuramıyoruz.Ligden düşen takımlara evimizde yenildik. Sinema seyreder gibi maç seyrediyoruz. Taraftarlar giren çıkan futbolculara müdahale etmesi yanlış bir davranıştı  yönetimin kendi içinde sıkıntıları vardır.Bu sıkıntılarda birlik ve beraberlik yoktu. Ama bu yıl futbolcu kardeşlerimizi evimizdeki maçlarda yalnız bırakmayalım.

Ayvalıkgücü bld.spor kulüp  başkanı  sayın Güngör SEZER’e  ve takıma 2017-2018 Sezonunda başarılar diliyoruz. Başkan Güngör SEZER beye vermiş olduğu röportajdan dolayı teşekkür ediyoruz.

Yükselen Haber Ayvalık

Spor yazarı ve eleştirmeni

Melih ERİŞ

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.