HEDEFİMİZ AYVALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANMAK | Yükselen Haber Ayvalık
Son güncellenme :03.01.2017 19:29

Anasayfa > Manşet, Son Dakika > HEDEFİMİZ AYVALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANMAK

03.01.2017 Sal, 19:29

Ayvalık AK Parti ilçe teşkilatı  yeni seçilen kurul Hasan Demiraslan, Adem Pak, Ahmet Akyıldız, Ahmet Rusuhi Kasapöz, Alaaddin Aydın, Ali Öksüz, Ali Özdemir, Ayhan Atahan, Bekir Yurttekin, Cemil Çetin, Ceyda Çıkrıkçı, Cihat Şimşek, Ebru Gökdeniz, Erdinç Özkan, Esma Aydemir, Güldanur Ocaktan, İbrahim Binay, İbrahim Özışık, İdris Altıntaş, Kadir Palaz, Leyla Bel, Mesut Baytekin, Muhiddin Diker, Murat Akpınar, Musa Özcan, Mustafa Eğinli, Nasuf Karademir, Nevin Bayrak, Nuran Öztürk, Oğuzhan Karaca, Okan Telaşeli, Ömür Gündoğdu, Ragıp Başlı, Ramazan Ülker, Ruhan Atılmaz, Sabri Yeşilova, Seher Seren, Serhat Babacıoğlu, Seval Kasar, Süleyman Akar, Süleyman Behiç Güngör, Şani Erdal, Tamer Sar, Tuba Atik, Turgay Kapan, Türkan Buğra, Türkan Özcan, Uğur Demiraslan, Yusuf Şanal, Yusuf Ziya Kısaer. Ayvalık İlçe başkanlığını ziyaret eden AK Parti il yönetim kurulu .

Ayvalık ilçe başkanlığında toplanan ilçe yönetim kuruluna ve üyelerine Bir raya gelerek Tanışma ve istişare toplantısı yaptı.Bu toplantıda amaç İl ve ilçe teşkilatı birbirini tanıması. Ayvalık ilçe başkanı Hakan KAYAALP “Bu onurlu ve Kutlu yolda yeni il başkanımıza ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum, Allah yar ve yardımcısı olsun.Konuşmasına devam eden KAYAALP “ Biz Ayvalık teşkilatı olarak üzerimize,  vabal olan ne görev varsa canla başla yapacağımızı şimdiden İl başkanıma ve yönetimine ,Ayvalık teşkilatı olarak söz veriyoruz.Süreci görüyoruz: Yeni yıla maalesef  TERÖR ve KATLİAM  Olaylarıyla başladık .Dünya bunu planlarken bizler onurumuzla dimdik  durmaya çalışıyoruz.Cumhurbaşkanımız seferberlik ilan etti.Bu seferberlik meşalesini yeni il başkanımız ve yönetimiyle ,Balıkesir’in bütün ilçelerinde tüttüreceğiz” dedi. Başkan KAYAALP’in konuşmasının ardından AK Parti Balıkesir  il başkanı Hasan DEMİRASLAN “Sayın başkan ve değerli Ayvalık ilçe teşkilatımız hepiniz hoş geldiniz.Biliyorsunuz süreç Balıkesir il başkanımızın istifasının üzerine genel merkezimiz ve genel başkanımız tarafından ,bu görev bana tebliğ edildi.Yirmi günlük çalışmalar sonucunda ,güzel bir yönetim oluşturduk. Geçen haftada  yönetim kurulumuz onaylandı.Onay aldıktan sonra ilk olarak ilçe başkanlarıyla toplantılarımızı düzenledik.Bu gün itibariyle ilçelerimizi ziyaretlere başladık.İlk ziyaretimizide Ayvalık ilçe teşkilatına yaptık.Bu ziyaretimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum “dedi.

Yükselen Haber Ayvalık Gazetesi olarak sorduk: Sayın başkan öncelikle yeni il başkanlık göreviniz hayırlı olsun.Sayın başkan Olağan ilçe kongrelerin tarihi yakın  olduğunu biliyorum.Olağan kongreler referandum’dan önce’mi  olacak , yoksa ertelendimi ? Başkan DEMİRASLAN ”Şu anda referanduma kadar bir şey yok. Referandumdan sonra  yani kongreler Haziran,Temmuz gibi olacak ”dedi. Başkan  ikinci sorum : Son zamanlarda içe dönük hızlanan TERÖR’le ilgili neler söyleyebilirsiniz. Başkan DEMİRASLAN “Terör malum bizi çok üzüyor.Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz.Maalesef şehitlerimiz oluyor. Suçsuz ,masum vatandaşlarımızdan kayıplarımız oluyor. Şunun altını çize ,çize yazalım! Ne yaparsa yapsınlar başaramayacaklar.Bizi bölmek için,parçalamak için uğraşıyorlar.Etnik ayrımcılık yaparak bölmek için uğraşıyorlar.Yılbaşı özellikle seçilmiştir.Eğlence merkezine yapılan bir saldırıydı amma ondada  emellerine ulaşmayı başaramadılar .Bize acı veriyorlar ,bizi üzüyorlar bu tür olaylar bizi kamçılıyor. Allahın izniyle biz bu terörün üstesinden geleceğiz .Güçlü bir Türkiye olarak yolumuza devam edeceğiz ”dedi. Bir gazetecinin sorusuna cevap veren  başkan DEMİRASLAN ”Tüm  Büyükşehir belediyemiz  ve ilçe belediyelerimiz ile uyum içindeyiz .Bütün ilçe teşkilatlarımızla büyük bir aileyiz uyum içindeyiz.Bundan sonrada bu şekilde devam edeceğiz. Birinci hedefimiz ilk hedefimiz  AYVALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NI  KAZANMAK” dedi

Yüksel KALKAN

 

 

 

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.